Serviss un atbalsts hidroabrazīvajai iekārtai

SIA ‘’Kenner’’, kas savu darbu veic kopš 2007. gada ir sevi pierādījusi kā strauji augošs uzņēmums, kas jau pieteicis savu vārdu ne tikai Latvijas, bet arī tirgum Baltijā. Viens no tā lepnumiem, kas ir konsulveida hidroabrazīvās griešanas iekārta KWJ 3015C ir lielisks modernās tehnoloģijas sasniegums, kad ar ūdens palīdzību un modernu griezējgalvu ir iespējams veikt daudz precīzākus un dažādākus pasūtījumus, taču lai apgūtu jaunās iekārtas darbības specifiku, ir nepieciešams arī profesionālu darbinieku atbalsts.

SIA ‘’Kenner’’ sniedzi iespēju saņemt pilnu servisu tā garantijas laikā, kas ir 2000 iekārtas darba stundas un ir diezgan ievērojams laiks, kurā var neuztraukties par papildus izmaksām, kas rodas, ja iekārtai tomēr kaut kas notiek darbinieku kļūdas vai kādu citu iemeslu dēļ. Šādas iekārtas papildus izmaksas nepareizas lietošanas dēļ būtu muļķīgs izdevums, no kura var izvairīties, sniedzot arī papildus konsultācijas par neskaidrībām, kas radušās darbības gaitā ar dažādiem materiālu veidiem. Ir iespējams saņemt arī 27/7 telefona atbalstu uz kuru vienmēr atbildēs vajadzīgajā laikā, kas ir svarīgi, ja tiek veikts atbildīgs uzdevums un katrs kavējums mazina iespēju kādam uzņēmumam izpildīt pasūtījumu paredzētajā laikā vai tā dēļ cieš materiāla kvalitāte, ja uzņēmuma darbinieks nespēj nokonfigurēt iekārtu vēlamajā režīmā.

SIA ‘’Kenner’’ rūp katrs klients un neatkarīgi no tā vai tas atrodas Latvijā, vai Baltijā, tas atradīs ātru veidu, kā sniegt iekārtas servisu, kā arī, ja būs nepieciešamas jaunas detaļas, tās tiks piegādātas pēc iespējas ātrāk. Novērtējams būs arī operatoru darbs, kas būs vienmēr gatavi sniegt padomus dažādākajos jautājumos, tāpēc nav jāuztraucas par palīdzības saņemšanu vēlamajā laikā.

Related Posts