Jūsu vēlmes - mūsu rūpes

Mēs vēlamies, lai zīmols KENNER saistās ar kvalitāti, individuālu pieeju un konkurētspējīgu cenu katram mūsu klientam.

Uzdot jautājumu
//kenner.lv/wp-content/uploads/2019/04/slogan.jpg

2008. gada 7. martā tika dibināta sabiedrība ar ierobežotu atbildību „KENNER”. Mūsu saimnieciskās darbības pamatvirzieni ir:

  • programmējamo darba galdu (CNC) izgatavošana un serviss;
  • ūdens augstspiediena iekārtu izgatavošana un serviss;
  • dažādu tehnoloģisko iekārtu izgatavošana un serviss.
  • Papildus uzņēmuma darbības virzieni ir plātņu materiālu hidroabrazīvā griešana, dažādu metālu (galvenokārt – nerūsējošā tērauda un alumīnija) metināšana, orbitālā cauruļvadu metināšana (TIG) un tml. darbība.

Mūsu līdzšinējās darbības laikā ir izgatavoti vairāki programmējamie darbagaldi, augstspiediena sūkņi, dažādas tehnoloģiskās iekārtas, konteineri, konveijeri, padeves mehānismi, rotācijas formas, cauruļvadu sistēmas, detaļas – to sagataves un dažādas sarežģītības pakāpes metāla konstrukcijas.

KENNER ir viens no nedaudzajiem ražošanas uzņēmumiem Latvijā, kurš savu projektu realizēšanā izmanto vismodernākās materiālu apstrādes tehnoloģijas, kuras ļauj sasniegt vislabākos rezultātus visīsākajos termiņos, kā arī nodrošināt augstu darba precizitāti. Mūsu uzņēmums izmanto hidroabrazīvās griešanas sistēmas, programmējamos darba galdus (CNC), orbitālās metināšanas iekārtas un citas materiālu pēcapstrādes iekārtas, kuras ļauj realizēt individuālus projektus (gan vienkāršus, gan komplicētus).

Mūsu klienti ir:

  • projektēšanas uzņēmumi (projektu attīstītāji);
  • arhitektu / inženieru / konstruktoru biroji;
  • vairāki desmiti korporatīvie klienti no visdažādākajām nozarēm (pārtikas ražošanas, tirdzniecības, pakalpojumu sniegšanas, rūpniecības, celtniecības un citām nozarēm);
  • privātpersonas.

Mēs esam gatavi strādāt un konsultēt klientu visos projekta etapos – no veicamā uzdevuma noformēšanai līdz produkta pilnīgai montāžai!

Uzņēmums atrodas Ādažos un tā ražošanas platība ir vairāk kā 1000 m2. Tas ļauj realizēt ne tikai vienkāršus, bet arī lielus nestandarta projektus. Esiet laipni aicināti apmeklēt mūsu ražotni Ādažos un uzzināt vairāk par mūsu sadarbības iespējām!

SAZINIES AR MUMS

Mūsu Klienti

Our
management